Esin Çepni İhanet Görüntülerini Paylaşmıştı: Bilal Hancı’dan İlk Açıklama

Türkiye’de en çok abonesi bulunan Kafalar grubu üyesi sosyal medya fenomeni Bilal Hancı’nın ihanet görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Görüntüleri Bilal Hancı’yla 3 yıldır evli olan Esin Çepni paylaştı.

Eşi Bilal Hancı’nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüsünü paylaşan Çepni, gözyaşlarına boğuldu.

Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamada acısını şu sözlerle dile getirdi:

“Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum.”

BİLAL HANCI’DAN İLK AÇIKLAMA

Esin Çepni bugün Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programına konuk oldu. Bilal Hancı, program aracılığıyla mesaj gönderdi. Sessizliği bozan Hancı, 19 Ekim’de Hakimin boşanma kararı verdiğini ve görüntülerin 19 Ekim’den sonra çekildiğini dile getirdi.

Hancı’nın açıklaması şöyle:

“İki gündür böyle bir olayla meşgul ettiğim için çok üzgünüm. 3 yıldır esinle birlikteliğimiz vardı. 1 yılı sevgili, 2 yılı evlilikte geçti. Geçen sene bir sürece girip sonra sevgi bağımızın kuvvetli olduğunu düşünüp barıştık bir araya geldik. Barıştıktan sonra hiç sorun yaşamadan bu güne kadar geldik. Bir süredir boşanma sürecindeydik. 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı şekilde davamız görüldü. Hakim boşanma kararı verdi.

Paylaşılan görüntüler bu tarihten sonra bir gece mekanında alkolün etkisiyle yaptığım hareketler. Görüntülerin bana yakışmadığını, asla yapmamam gerektiğini biliyorum.

Gerek Esin’i gerek sizleri gerekse izleyicilerin karşına bu kadar çirkin olayla çıkmak istemezdim. 3 sene boyunca hayatıma çok dikkat ettim. Eşime bir dedikodu dahi duyurmadan bir evlilik yürüttüm. Boşanmamız aldatmaya dayalı değildir.

Öncelikle Esin’den, ailesinden, arkadaşlarından; kendi çevremden, Türk halkından çok özür dilerim. Yaşattığım bu durumdan dolayı çok pişmanım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir